Posílit pánevní dno pomohou i venušiny kuličky

Je jasné, že když mluvíme o sexuálních pomůckách, je to hlavně v souvislosti se zkvalitněním našeho intimního života. Málo lidí ale ví, že nám mohou pomoci i v oblasti zdraví. Vždyť už první patentovaný vibrátor byl původně určený jako lékařský výrobek, určený pro pomoc ženám trpící hysterií. A dnes ho má k dispozici každý sex shop. O tom ale mluvit nebudeme, jelikož se zaměříme na téma mnohem důležitější. To souvisí s ženami a jejich snahou o posílení pánevního dna. To se hodí především v těhotenství, díky čemuž může samotný porod proběhnout mnohem jednodušeji, rychleji a také méně bolestivě.

Erotická pomůcka jako skvělá prevence

I když je to s podivem, právě tento typ erotických pomůcek může skvěle pomoci ženám, které se chtějí zaměřit na prevenci případných gynekologických operací. Je dokázáno, že venušiny kuličky a jejich pravidelné používání má velmi pozitivní vliv na posilování vnitřních svalů pánevního dna. A mluvit o nich nemusíme nutně jenom ve spojení s budoucím porodem. Jejich použití by mělo být samozřejmostí i v rámci běžného života každé ženy. Posílení vnitřních svalů má totiž pozitivní vliv také na případnou eliminaci nepříjemné inkontinence, kdy dochází k samovolnému úniku moči.

Jak často „cvičit“

Mluvme o venušiných kuličkách nikoliv jako produktu k docílení rozkoše, ale spíše jako o cvičební pomůcce. A s tou samozřejmě souvisí i informace o tom, jak často by se každá žena měla tomuto cvičení věnovat. Doporučováno je alespoň 30 minut denně, což nejenom zpevní svalstvo, ale zabrání také jeho ochabnutí. Mimo to se ale jejich využití váže také s tím, že lze celkově zlepšit i stabilitu celého těla. Co však doporučujeme především ženám začátečnicím, to je prvotní použití raději doma, o samotě. Proč? Je to totiž i mnohdy nepopsatelná rozkoš, která má vliv i na psychickou stránku našeho zdraví.

Comments are closed.